Taman Perling
Taman Perling, Perling, Johor
RM 1,380,000
4+1
BT
5
BM
3,360
kps (tanah)
RM 410.71
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Sutera Jingga @ Perling Updated Semi D 42x80 Generous Family Residence
For Sale
Sutera Jingga @ Taman Perling
81200 Johor Bahru, Johor
Completely Renovated | Ready for Occupancy
Property Details
-Double Storey Semi-Detached House
-Semi-D Unit
-Land Size: 42 x 80 (3360 sqft)
-4+1 Bedrooms
-5 Bathrooms
-Freehold
-Non-Bumi Lot
-Facing North East
-Gated and Guarded
-Car Park for 2–3 Cars
-Chinese Neighbourhood
-Maintenance Fee: RM180/month
-Fully Renovated
-Vacant Now
-Reason for Sale: Let Go
Asking Price: RM1,380,000
Bank Value: TBC
Ideal for personal use with ample land and premium Sutera location
Sutera Jingga @ Taman Perling
81200 Johor Bahru, Johor
Completely Renovated | Ready for Occupancy
Property Details
-Double Storey Semi-Detached House
-Semi-D Unit
-Land Size: 42 x 80 (3360 sqft)
-4+1 Bedrooms
-5 Bathrooms
-Freehold
-Non-Bumi Lot
-Facing North East
-Gated and Guarded
-Car Park for 2–3 Cars
-Chinese Neighbourhood
-Maintenance Fee: RM180/month
-Fully Renovated
-Vacant Now
-Reason for Sale: Let Go
Asking Price: RM1,380,000
Bank Value: TBC
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Perling, Perling dijual pada harga RM 1,380,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Perling, Perling, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,787 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Perling