Taman Perling

Taman Perling, Labis, Johor

RM 638,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,667

kps (tanah)

auto-size-o

RM 383

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1.5 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 27 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501206521
ruler-o
1,667 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

1.5 storey Terrace house

FOR SALE 出售
Taman Perling @ Jalan Rawa 18
1.5 storey terrace house

Bukit indah / Laguna / iskandar puteri / Nusa Bestari / Tampoi / jb town / horizon hill
Renovation 99%,Maingate Stainless steel door

3+1bed 2bath
1667 sqft (22x75)
Bumi lot *(can Bumi release)*
Freehold
Fully Renovated Condition, Car Porch Fully Tiles, Awning,, Living Bedroom Full Tiles, Plaster Ceiling, Kitchen & upstair Fully Extended with Brand New Build In Table Top, Renovated All Bathroom with Fully SPC.
No Guard and Gate

Selling Price RM 638k

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Perling, Labis dijual pada harga RM 638,000.
Tidak.
Taman Perling, Labis, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,675 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi