Taman Perpaduan Fully Renovated Corner Lot, Tambun Ipoh

Taman Perpaduan, Tambun, Perak

RM 648,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

3,600

kps (tanah)

auto-size-o

RM 180.00

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500990542
ruler-o
3,600 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Corner Lot, Modern Resort Design, Fully Furnish

Resort Living in Ipoh? Yes, please!

Check out this stunning Single Storey Corner Lot at Taman Perpaduan, Tambun. The owner spent over RM200k on renovations, so you’re basically moving into a designer home!

Why you’ll love it:
Resort Vibes: Comes with a fully landscaped garden and your own fish pond.

Space for Everything: 3600 sqft with 3 Bedrooms + an Office Room + an extra room upstairs!

Chef’s Dream: Modern kitchen with a garden view + an outdoor kitchen for those heavy cooking days.

Prime Spot: Just 5 mins to Sunway City Ipoh.

Selling Price: RM 648k (Nego until let go!)

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Perpaduan, Tambun dijual pada harga RM 648,000.
Tidak.
Taman Perpaduan, Tambun, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,717 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi