Taman Ponderosa

Jalan Ponderosa 1/10, Taman Ponderosa, Johor Bahru, Johor

RM 2,754,600

kps

9,182

kps

auto-size-o

RM 300.00

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501345977
asterisk-o
9,182 kps luas tanah
auto-size-o
RM 300.00 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Ponderosa Villa Bangalow Land For Sale

Ponderosa Villa 独立式洋房空地出售
旁边就是 Ponderosa Golf & Country Club

Ponderosa Villa, Molek

独立式洋房空地

Land Area 土地面积: 9,182 sqft & 10,559 sqft
Bungalow Land 独立式洋房空地
Freehold 永久地契
Next to Ponderosa Golf & Country Club
Ready infra 成熟住宅区
Gated & guarded 保安围篱
Maintenance fee: RM390/month

Selling Price 卖价: RM300 psf
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Taman Ponderosa, Johor Bahru dijual pada harga RM 2,754,600.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Ponderosa 1/10, Taman Ponderosa, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 11,551 / bulanan.