Taman Putra Permai
Taman Equine Park, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor
RM 598,000
Boleh dirunding4+1
BT
3
BM
1,470
kps (tanah)
RM 406.80
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Gated Guarded! Well Mentained Unit
For Sale : 2.5 Storey Terrace, Putra Permai 8H, Taman Equine Park, Seri Kembangan
===================================
Asking price: RM598,000 (Nego)
===================================
Details:
* leasehold (Exp 2093)
* Non Bumi lot
* Land size: 1,470 Sqft
* Built up: 1,755 Sqft
* Bedrooms: 4 + 1
* Bathrooms: 3
* 1 store + Loteng
* Gated Guarded
* Security fee: RM60 /Month
* Direction: Facing Northwest
ASKING PRICE : RM 598,000 nego
====================================
Welcome to View the Unit:
:: ZUL HASIF | REN 55871
:: 013.763.6473
===================================
Asking price: RM598,000 (Nego)
===================================
Details:
* leasehold (Exp 2093)
* Non Bumi lot
* Land size: 1,470 Sqft
* Built up: 1,755 Sqft
* Bedrooms: 4 + 1
* Bathrooms: 3
* 1 store + Loteng
* Gated Guarded
* Security fee: RM60 /Month
* Direction: Facing Northwest
ASKING PRICE : RM 598,000 nego
====================================
Welcome to View the Unit:
:: ZUL HASIF | REN 55871
:: 013.763.6473
Kemudahan
Air conditioner
Balkoni
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan dijual pada harga RM 598,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Equine Park, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,507 / bulanan.