Taman Putra Prima, Puchong
Jalan PP5, Taman Putra Prima, Puchong, Taman Putra Prima, Puchong, Selangor
RM 700,000
4
BT
3
BM
1,760
kps (tanah)
RM 398
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold 22x80sf, Gated Guarded
Utra Prima 5, PP5, Puchong (22x80sf Freehold)
-Facing NORTH WEST
-2 Storey Terrace
-FREEHOLD
-Land 22x80sf=1760sf
-4 Room 3 Bathroom
-Kitchen Cabinet
-24 Hour Security
**************************
Asking 700k
**************************
www.h*****
www.h*****
www.h*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
No.25-3, Jalan PJU 5/20E, The Strand, Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, Selangor
-Facing NORTH WEST
-2 Storey Terrace
-FREEHOLD
-Land 22x80sf=1760sf
-4 Room 3 Bathroom
-Kitchen Cabinet
-24 Hour Security
**************************
Asking 700k
**************************
www.h*****
www.h*****
www.h*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
Pls Call JY Wong 0*****
REN 19081
Vivahomes Realty Sdn Bhd (1102810-V)
Kemudahan
Air conditioner
Cabinets
Cooker hood
Katil
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Putra Prima, Puchong dijual pada harga RM 700,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan PP5, Taman Putra Prima, Puchong, Taman Putra Prima, Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,935 / bulanan.