Taman Redang
Taman Redang, Johor Bahru, Johor
RM 1,150,000
4
BT
5
BM
1,920
kps (tanah)
RM 598.96
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Redang / Taman Molek @ Intermediate 2-storey Superlink House
Taman Redang @ Taman Molek
- Double-storey Superlink House
- Intermediate Lot
- 4Bedrooms 5Bathrooms
- Land Size : 24x80 (1,920 sqft)
- Freehold
- Non Bumi Lot
- Gated & Guarded
Maintenance Fee : RM150
- Renovated unit (Approx. RM300k)
– Car Porch Fully Tiled
– Auto Gate
– Extended Living Hall
– Extended Common Room
– Kitchen Table Top
– Awning
– Sell with built-in Wardrobes & Kitchen Cabinets
Asking Price : RM1.15mil
Bank Value : RM1.2mil
Coco Lee 0*****
REN 24051
www.h*****
www.h*****
www.h*****
- Double-storey Superlink House
- Intermediate Lot
- 4Bedrooms 5Bathrooms
- Land Size : 24x80 (1,920 sqft)
- Freehold
- Non Bumi Lot
- Gated & Guarded
Maintenance Fee : RM150
- Renovated unit (Approx. RM300k)
– Car Porch Fully Tiled
– Auto Gate
– Extended Living Hall
– Extended Common Room
– Kitchen Table Top
– Awning
– Sell with built-in Wardrobes & Kitchen Cabinets
Asking Price : RM1.15mil
Bank Value : RM1.2mil
Coco Lee 0*****
REN 24051
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Redang, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,150,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Redang, Johor Bahru, Johor.