Taman Rinting

Taman Rinting, Masai, Johor

RM 408,000

BT

3

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

840

kps (tanah)

auto-size-o

RM 485.71

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501156527
ruler-o
840 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Taman Rinting Jalan Gelam Double Storey Low Cost

For Sale
Taman Rinting Jalan Gelam
Double Storey Low Cost
~3 bed 3 baths
~840sqft (14x60)
~Non Bumi
~Freehold
~Partly furnished basic light and fan fitting
~Renovated awning, kitchen table top, plaster ceiling, newly painted, fully extended up and down
~Tenanted until June 2026

**Selling 408k
(Bank value matched)

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Rinting, Masai dijual pada harga RM 408,000.
Tidak.
Taman Rinting, Masai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,710 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi