Taman Rinting
Taman Rinting, Masai, Johor
RM 348,000
3
BT
1
BM
840
kps (tanah)
RM 414.29
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Rinting @ Jalan Gelam Double Storey Low Cost for Sale
#TamanRinting #masai
For Sale : RM 348k
Adress: 4, Jalan gelam 17, Taman Rinting, Masai, Johor
Type: Double Storey Low cost
Intermediate lot. Freehold, non Bumi
Bedroom : 3
Bathroom : 1
Built up :
Land saiz: 840 sqft
Renovation: renovated house good condition.
Furnishing:
Direction: northeast
Facing: house
G&G :
Maintenance Fee :
Reason For Sale:
For Sale : RM 348k
Adress: 4, Jalan gelam 17, Taman Rinting, Masai, Johor
Type: Double Storey Low cost
Intermediate lot. Freehold, non Bumi
Bedroom : 3
Bathroom : 1
Built up :
Land saiz: 840 sqft
Renovation: renovated house good condition.
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Rinting, Masai dijual pada harga RM 348,000.
Tidak.
Taman Rinting, Masai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,459 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Rinting
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi