Taman Sepakat, Kepala Batas
Kepala Batas, Penang
RM 410,000
Lihat ke Tawaran4
BT
2
BM
1,205
kps (tanah)
RM 340
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
End Lot Double Storey Terrace Taman Sepakat, Kepala Batas
ALS00147 (Exclusive)
Price Revised
Sebelum ni RM430k, kini hanya RM410k nego
Teres 2 tingkat end lot
Taman Sepakat
13200 Kepala Batas
Pulau Pinang
Owner turun harga
Bawah nilai pasaran
- Features
Freehold
International lot
Land Area 1,205.56 sqft
4 bilik tidur bilik air 2 bilik air
- Nearby
Pekan Kepala Batas 3 minit
Petronas
Masjid Jamiul Badawi
Pasar Kepala Batas
Sekolah rendah dan menengah
Tol Bertam 9 minit
Asking price - 410,000 nego
(MV 500k)
0*****
Hasnizam
REN33461
Price Revised
Sebelum ni RM430k, kini hanya RM410k nego
Teres 2 tingkat end lot
Taman Sepakat
13200 Kepala Batas
Pulau Pinang
Owner turun harga
Bawah nilai pasaran
- Features
Freehold
International lot
Land Area 1,205.56 sqft
4 bilik tidur bilik air 2 bilik air
- Nearby
Pekan Kepala Batas 3 minit
Petronas
Masjid Jamiul Badawi
Pasar Kepala Batas
Sekolah rendah dan menengah
Tol Bertam 9 minit
Asking price - 410,000 nego
(MV 500k)
0*****
Hasnizam
REN33461
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kepala Batas, Penang dijual pada harga RM 410,000.