Taman Seri Murni, Desa Murni, Sungai Dua, Butterworth, Double Storey Terrace for Sale
Jalan Murni, Taman Desa Murni, Butterworth, Penang
RM 560,000
Lihat ke Tawaran4
BT
3
BM
1,350
kps (tanah)
RM 414.81
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Sungai Dua Terrace for Sale, Renovated
Kindly contact for more info or viewing.
- Angeline +6OI2-5Z37389
Double Storey Terrace for Sale RM560k
- Taman Seri Murni, Desa Murni, Sungai Dua, Butterworth
~ Land Area 1,350 sqft
- Renovated
~ Kitchen Cabinet
~ Good & Move in Condition
Easily Accessible & Strategic Location
- 3 mins to SMK Datuk Haji Ahmad Said, Pasar Awam Sungai Dua
- 5 mins to MR.DIY
- 6 mins to SJK(C) Kai Chee
- 7 mins to SK Sungai Dua, SK Desa Murni
- 13 mins to Sungai Lokan Area
- few mins to BORR & North-South Highway via Jalan Sungai Dua
- Angeline +6OI2-5Z37389
Double Storey Terrace for Sale RM560k
- Taman Seri Murni, Desa Murni, Sungai Dua, Butterworth
~ Land Area 1,350 sqft
- Renovated
~ Kitchen Cabinet
~ Good & Move in Condition
Easily Accessible & Strategic Location
- 5 mins to MR.DIY
- 6 mins to SJK(C) Kai Chee
- 7 mins to SK Sungai Dua, SK Desa Murni
- 13 mins to Sungai Lokan Area
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Desa Murni, Butterworth dijual pada harga RM 560,000.
Tidak.
Jalan Murni, Taman Desa Murni, Butterworth, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,348 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Desa Murni
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut