Taman Seri Orkid

Taman Seri Orkid, Skudai, Johor

RM 768,000

Boleh dirunding

BT

5

BT

BM

5

BM

kps (tanah)

1,980

kps (tanah)

auto-size-o

RM 387.88

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 3 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501319847
ruler-o
1,980 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Seri Orkid - 3 Storey Terrace House For Sale

Seri Orkid - 3 Storey Terrace House For Sale

Seri Orkid 三层排楼 超稀有单位 #出售
#三层楼全扩建 每一间房间都可以拥有自己的#衣帽间 价钱只需要 RM768K

For Sale
3 Storey Terrace House
@Jalan Seri Orkid, Taman Seri Orkid, Skudai

22 x 90 ( 1,980 sq ft )
Intermediate Unit
Bedroom : 5
Bathroom : 5
991 Leasehold
Non Bumi Lot
Fully #Extended with Approval Plan

Selling Price : RM768K

𝗪𝗶𝗻𝘀𝗼𝗻 𝗟𝗶𝗺 0*****
www.w*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Taman Seri Orkid, Skudai dijual pada harga RM 768,000.
Tidak.
Taman Seri Orkid, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,220 / bulanan.