Taman Serom Delima
Tangkak, Johor
RM 395,000
4
BT
2
BM
3,053
kps (tanah)
RM 129.38
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Tangkak Tmn Serom Delima Single Storey Semi-D House For Sale
PROPERTY DETAILS:
==============
- Jalan Serom Delima, Taman Serom Delima, Tangkak
- Property Type: Single Storey Semi-D House
- Land Size: 3,053 sqft
- Bedrooms: 4
- Bathrooms: 2
- Bumi Lot, Freehold
- New Unit Vacant
AMENITIES & ACCESSIBILITY:
======================
- Easy Access to Shoplot & Amenities Nearby
- 1mins to Masjid Serom 3
- 1mins to SK Serom 3
=============
Asking Price : RM 395,000 (Negotiable)
=============
==============
- Jalan Serom Delima, Taman Serom Delima, Tangkak
- Property Type: Single Storey Semi-D House
- Land Size: 3,053 sqft
- Bedrooms: 4
- Bathrooms: 2
- Bumi Lot, Freehold
- New Unit Vacant
AMENITIES & ACCESSIBILITY:
======================
- Easy Access to Shoplot & Amenities Nearby
- 1mins to Masjid Serom 3
- 1mins to SK Serom 3
=============
Asking Price : RM 395,000 (Negotiable)
=============
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Tangkak, Johor dijual pada harga RM 395,000.
Tidak.
Tangkak, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,656 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Tangkak
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi