Taman Sierra Ukay

Jalan Sierra Ukay, Taman Sierra Ukay, Ulu Kelang, Selangor

RM 825,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 589.29

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501263552
ruler-o
2,000 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Facing Open (playground), Spacious 20x70 sf, Well-maintained, Guarded

Double Storey Terrace Taman Sierra Ukay (Serenia Garden) Ukay Perdana Ampang

-FACING OPEN
-FACING PLAYGROUND

ASKING PRICE: RM 825,000

DETAILS:
⁃ 2 Storey Terrace House (Intermediate)
⁃ Leasehold - Bumi Lot
⁃ Land Size: 1,400 sqft (20' x 70')
⁃ Build-up size : 2,000 sqft (Approximately)
⁃ 4 bedrooms , 3 bathrooms
⁃ Well-maintained
⁃ Currently tenanted
⁃ Gated and Guarded Community
⁃ Maintenance Fee: RM80/mth

AMENITIES & FACILITIES :
⁃ Surau [active community]
⁃ Playground
⁃ Football Field
⁃ 24 Hrs Security
⁃ Masjid Ukay Perdana
⁃ Melawati Mall
⁃ Wangsa Walk Mall

ACCESSIBILITIES:
⁃ MRR2 Highway
⁃ DUKE Highway
⁃ SPE Highway
⁃ SUKE Highway
⁃ AKLEH Highway
⁃ Jalan Ampang

For more info please contact:

Executive Team Leader
Shaziery Iskandar [REN59167]

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sierra Ukay, Ulu Kelang dijual pada harga RM 825,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Sierra Ukay, Taman Sierra Ukay, Ulu Kelang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,459 / bulanan.