Taman Sri Segambut
Taman Sri Segambut, Segambut, Kuala Lumpur
RM 1,890,000
5+1
BT
3
BM
3,600
kps (tanah)
RM 525.00
PSF (tanah)
1.4 km (17 mins) from Sri Delima

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold&Renovated Taman Sri Segambut Semi-D House 2 Storey
FOR SALE
DOUBLE STOREY SEMI-D TAMAN SRI SEGAMBUT KL
TAMAN CUEPACS
ASKING PRICE: 1.89 MIL NEGO
DETAILS:
- 2 storey semi-d house
- Freehold
- Intermediate
- Individual Title
- Size Land 40x90 (3600sqft)
- Size Built Up (approxiamately 3000sqft)
- 5+1 bedrooms
- 3 bathrooms
- Fully renovated and extended with approval plan
- Selling with the equipment & furnitures
- 7 air-conditioners
- Fully cabinet wardrobe
- Dining area
- Kitchen area
- Gym room
- Fish Pond
CONTACT:
0*****
AMRUDDI
PEA3149
GREAT CASA
DOUBLE STOREY SEMI-D TAMAN SRI SEGAMBUT KL
TAMAN CUEPACS
ASKING PRICE: 1.89 MIL NEGO
DETAILS:
- 2 storey semi-d house
- Freehold
- Intermediate
- Individual Title
- Size Land 40x90 (3600sqft)
- Size Built Up (approxiamately 3000sqft)
- 5+1 bedrooms
- 3 bathrooms
- Fully renovated and extended with approval plan
- Selling with the equipment & furnitures
- 7 air-conditioners
- Fully cabinet wardrobe
- Dining area
- Kitchen area
- Gym room
- Fish Pond
CONTACT:
0*****
AMRUDDI
PEA3149
GREAT CASA
Kemudahan
Air conditioner
Balkoni
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Tempat letak kereta berbumbung
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sri Segambut, Segambut dijual pada harga RM 1,890,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Sri Segambut, Segambut, Kuala Lumpur.