Taman Sri Skudai
Jalan Tembaga Kuning 6, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor
RM 414,000
3
BT
1
BM
1,044
kps (tanah)
RM 396.55
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Full Loan Fully Renovated 1 Storey Low Cost House in Taman Sri Skudai
For Sale RM414,000
Jalan Tembaga Kuning 6, Lorong 2, Taman Sri Skudai, 81300 Johor Bahru
Single Storey Low Cost House
Freehold
Low Cost Unit Consent Required
Facing South East
Land Area 1044 sqft
3 Bedrooms
1 Bathroom
Renovated and Move In Ready
Fully mosaic bathroom
Fully mosaic kitchen
Fully mosaic car porch
Kitchen table top
Kitchen cabinet
L box ceiling
Bank Valuation RM440,000
Suitable for own stay or investment
Contact Erness Tan
Call or WhatsApp 0*****
Reference ET9727
Single Storey Low Cost House
Freehold
Low Cost Unit Consent Required
Facing South East
Land Area 1044 sqft
3 Bedrooms
1 Bathroom
Renovated and Move In Ready
Fully mosaic bathroom
Fully mosaic kitchen
Fully mosaic car porch
Kitchen table top
Kitchen cabinet
L box ceiling
Bank Valuation RM440,000
Suitable for own stay or investment
Contact Erness Tan
Call or WhatsApp 0*****
Reference ET9727
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sri Skudai, Skudai dijual pada harga RM 414,000.
Tidak.
Jalan Tembaga Kuning 6, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,736 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sri Skudai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut