Taman Sunville
Twin Palms, Sungai Long, Bandar Sungai Long, Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor
RM 1,380,000
5
BT
7
BM
3,040
kps (tanah)
RM 454
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold 3 Story Semi D Located In Taman Sunville Kajang
3 Story Semi D Available For Sale @ Taman Sunville Kajang (Adjacent To Twin Palms Sg)
3 Story Semi D @ Taman Sunville Kajang
Land Area: 38 x 80 (3040sf)
Built Up: 4050 sf
5 + 1 Rooms 7 Baths
Freehold Individual Title
Gated & Guarded Community
Low Density
Bare Unit
Price Rm 1.38m
For further details, please reach out to Tim at 012.796.8998
3 Story Semi D @ Taman Sunville Kajang
Land Area: 38 x 80 (3040sf)
Built Up: 4050 sf
5 + 1 Rooms 7 Baths
Freehold Individual Title
Gated & Guarded Community
Low Density
Bare Unit
Price Rm 1.38m
Kemudahan
Balkoni
Security guard
Kemudahan bersama
Gelanggang bola keranjang
Keselamatan 24 jam
Taman komuniti
Trek joging
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Long, Bandar Sungai Long dijual pada harga RM 1,380,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Twin Palms, Sungai Long, Bandar Sungai Long, Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,787 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sungai Long
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi