Taman Tan Sri Yaacob
Jalan Putra, Taman Tan Sri Yaacob, Johor Bahru, Johor
RM 680,000
Boleh dirunding3
BT
2
BM
1,836
kps (tanah)
RM 370
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Sri Yaacob
CORNER Lot For Sale
Sri Yaacob Jalan Putra X
2 Storey Medium Cost
Corner Lot
Buildup: 1836sqft
Landsize: 34x54
International lot
Non Bumi Lot
3 Bedroom 2 Bathroom
Freehold
Direction: north
Neighbour: chinese
Unblock View
Asking RM680k nego
Contact
Eva 0l2-769 l2ll
2753
Sri Yaacob Jalan Putra X
2 Storey Medium Cost
Corner Lot
Buildup: 1836sqft
Landsize: 34x54
International lot
Non Bumi Lot
3 Bedroom 2 Bathroom
Freehold
Direction: north
Neighbour: chinese
Unblock View
Asking RM680k nego
Contact
Eva 0l2-769 l2ll
2753
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Tan Sri Yaacob, Johor Bahru dijual pada harga RM 680,000.
Tidak.
Jalan Putra, Taman Tan Sri Yaacob, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,851 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Tan Sri Yaacob
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi