Taman Tun Teja
Jalan Tun Teja 1, Taman Tun Teja, Rawang, Selangor
RM 550,000
2
BM
1,539
kps
RM 357
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Storey Shop Office at Taman Tun Teja @ Rawang
No. xx, Jalan Tun Teja 1, Taman Tun Teja, 48000 Rawang, Selangor
2 Storey Shop Office
Land size: 1,539 sq.ft
Leasehold till 2098
Deposit 10% = RM 55,000 only
Auction Price: RM 550,000
Auction Date: 13-Apr-2026
~ Please inspect the property from outside only.
~ All auction properties are sold on an “as is, where is” basis.
~ A 10% deposit is required, unsuccessful bid refundable.
~ This is an online bidding process, and the highest bidder will win the property.
~ For Registration, please call or WhatsApp to Jack 012*3723919*
2 Storey Shop Office
Land size: 1,539 sq.ft
Leasehold till 2098
Deposit 10% = RM 55,000 only
Auction Price: RM 550,000
Auction Date: 13-Apr-2026
~ Please inspect the property from outside only.
~ A 10% deposit is required, unsuccessful bid refundable.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Tun Teja, Rawang dijual pada harga RM 550,000.
Tidak.
Jalan Tun Teja 1, Taman Tun Teja, Rawang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,363 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Tun Teja
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut