Taman Universiti

jalan pertanian 44, taman universiti, Taman Universiti, Skudai, Johor

RM 650,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

2,809

kps (tanah)

auto-size-o

RM 231.40

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501338062
ruler-o
2,809 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Tmn Universiti 4bed Single Storey Corner Terrace House Renov JB

Jalan Pertanian
No.53, Jalan Pertanian 44

Single Storey Corner Lot
* Land Area: 45’x65’ft (20x65 + 25ft land)
* Built-up: 2809sqft
* 4 Bedrooms (2 Master Bedroom)
* 3 Bathrooms
* Freehold
* Non-Bumi
* Fully Renovated, Full house tiles, Kitchen extended, Land expanded 28’x18’ (504sf), Plastic ceiling, ACP & more

Selling @ RM650k

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Universiti, Skudai dijual pada harga RM 650,000.
Tidak.
jalan pertanian 44, taman universiti, Taman Universiti, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,725 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi