Taman Wangsa Melawati
Ulu Kelang, Kuala Lumpur
RM 680,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
840
kps (tanah)
RM 810
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Storey Taman Melawati Jalan J Kuala Lumpur
Double Storey Taman Melawati Jalan J KL
Price: RM680,000 (Nego)
Details:
4 bedroom
3 bathroom
Freehold
Non Bumi Lot
Land area : 840 sq ft (14ft x 60ft)
Build up area : 1000 sq ft
Extended
Nearby Amenities:
Schools
Melawati Township/Melawati Mall/GSC
Restaurants & eateries
DUKE/SUKE/MRR2/ Wangsa Maju LRT
Hospital / Clinic
Price: RM680,000 (Nego)
Details:
4 bedroom
3 bathroom
Freehold
Non Bumi Lot
Land area : 840 sq ft (14ft x 60ft)
Build up area : 1000 sq ft
Extended
Nearby Amenities:
Schools
Melawati Township/Melawati Mall/GSC
Restaurants & eateries
DUKE/SUKE/MRR2/ Wangsa Maju LRT
Hospital / Clinic
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ulu Kelang, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 680,000.
Tidak.
Ulu Kelang, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,851 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2003.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ulu Kelang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi