telok panglima garang jenjerom Factory with Single Storey office For Sale / Rent
Kampung Teluk Panglima Garang, Telok Panglima Garang, Selangor
RM 2,500,000
63,000
kps (lantai)
RM 39.68
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Teluk Panglima Garang Factory with Single Storey office For Sale / Ren
Teluk Panglima Garang Factory with Single Storey office For Sale / Rent
Land size : 3.217 acres
Built up : 63,000 sf
Power : 1200 amps
Eaves Height - 40 ft
Ridge Height - 50 ft
Floor loading- 3 ton psm
Rental : RM 105,000/mth
Tenure Minimum 3 year
For Sales : RM 25 mils
!!king
Stephanie Quek (REN 53434)
For Viewing Pls Whatsapp
0*****
0*****
Land size : 3.217 acres
Built up : 63,000 sf
Power : 1200 amps
Eaves Height - 40 ft
Ridge Height - 50 ft
Floor loading- 3 ton psm
Rental : RM 105,000/mth
Tenure Minimum 3 year
For Sales : RM 25 mils
!!king
Stephanie Quek (REN 53434)
For Viewing Pls Whatsapp
0*****
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Teluk Panglima Garang, Telok Panglima Garang dijual pada harga RM 2,500,000.
Tidak.
Kampung Teluk Panglima Garang, Telok Panglima Garang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 10,741 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Teluk Panglima Garang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Gudang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi