The Greens (Residensi Hijauan) @ Subang West
Jln Budiman 22/3, Kampung Kebun Bunga, Shah Alam, Selangor
RM 409,888
3
BT
2
BM
915
kps
RM 448
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Greens Residensi Hijauan Condominium in Shah Alam Available Freehold
FOR SALE
#LIST-110293
The Greens, condominium
Shah Alam, Selangor
Call Wing Seow 012_998-7710 for viewing arrangements. Thank you.
Unit details-
-915 sqft
-Freehold
-3 bedrooms
-2 bathrooms
-2 parking lots
-Low floor
-Partially furnished
-Negotiable
-BELOW MARKET PRICE
Wing Seow
012_998-7710
REN 41913
Sinland Real Estate
#LIST-110293
The Greens, condominium
Shah Alam, Selangor
Unit details-
-915 sqft
-Freehold
-3 bedrooms
-2 bathrooms
-2 parking lots
-Low floor
-Partially furnished
-Negotiable
-BELOW MARKET PRICE
Wing Seow
012_998-7710
REN 41913
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
The Greens (Residensi Hijauan) @ Subang West
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Kebun Bunga, Shah Alam dijual pada harga RM 409,888.
Tidak.
Jln Budiman 22/3, Kampung Kebun Bunga, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,718 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Kebun Bunga
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut