Three storey cluster factory kota putri
jalan teres, Plentong, Johor
RM 3,200,000
1
BM
7,425
kps (lantai)
RM 431
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Three storey cluster factory kota puteri corner lot
Kota Puteri Senibong88
Three Storey Cluster Factory
Corner Lot for sale
Selling Rm3.2 million
Medium industry factory
65x 145 sqft land size
7425 sqft built up
30ft height warehouse
150amp power supply
Floor load capacity 15kN/m2
Roller shutter height 15ft
Fully awning shelter(owner was submit mpjb for full awning approval plan) If approval selling price Will be increase
Gated & Guarded
Kindly contact Vinnie Sam for viewing appointment
6*****
Three Storey Cluster Factory
Corner Lot for sale
Selling Rm3.2 million
Medium industry factory
65x 145 sqft land size
7425 sqft built up
30ft height warehouse
150amp power supply
Floor load capacity 15kN/m2
Roller shutter height 15ft
Gated & Guarded
Kindly contact Vinnie Sam for viewing appointment
6*****
Kemudahan
Akses 24 jam
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Plentong, Johor dijual pada harga RM 3,200,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
jalan teres, Plentong, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,749 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Plentong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi