Topaz @ Crest@Austin
Jalan Jaya Putra 7/5, Austin Crest, Johor Bahru, Johor
RM 532,000
2+1
BT
2
BM
796
kps
RM 668.34
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Austin Crest Apartment New Project 2 plus 1 Bedroom
Austin Crest Apartment
Type B
-Freehold
-Build up: 796 sq.ft.
-2+1 Bedroom 2 Bathroom
-Target Completion 2029
SPA Price Start From: RM 532,000.00
──────────────
Sales Package
- Free SPA Legal Fee
- Free LA Legal Fee
- Free Stamp Duty
- Buyer Costing Booking Fee RM 5000
- MOT
Contact PIC Freya Gan
REN 51212
Type B
-Freehold
-Build up: 796 sq.ft.
-2+1 Bedroom 2 Bathroom
-Target Completion 2029
SPA Price Start From: RM 532,000.00
──────────────
Sales Package
- Free SPA Legal Fee
- Free LA Legal Fee
- Free Stamp Duty
- Buyer Costing Booking Fee RM 5000
- MOT
Contact PIC Freya Gan
REN 51212
Kemudahan
Car parking outside
Covered car parking
Ev car charging station
Ev car parking
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Topaz @ Crest@Austin
Soalan Lazim
Seunit di Austin Crest, Johor Bahru dijual pada harga RM 532,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Jaya Putra 7/5, Austin Crest, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,231 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Austin Crest
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Servis Apartment Untuk Dijual
Lebihkan PaparanSekolah Terdekat