Tropicana Aman
Persiaran Tropicana Aman, Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang, Selangor
RM 330,000
3
BT
2
BM
870
kps
RM 379
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Tropicana Aman 1 Condominium in Bandar Rimbayu
Tropicana Aman 1 Condo, Bandar Rimbayu
- Size 870 sqft
- 2+1 bedrooms & 2 bathrooms
- 2 carpark
- Leasehold & non bumi
- Partially furnished
- Kitchen cabinet & table top
- Good condition
Selling price RM330k
*******************************************
Contact for more info and viewing
www.h*****
www.h*****
For more info & viewing session, kindly contact:
Chris Khaw 0***** / 0*****
REN 38383
- Size 870 sqft
- 2+1 bedrooms & 2 bathrooms
- 2 carpark
- Leasehold & non bumi
- Partially furnished
- Kitchen cabinet & table top
- Good condition
Selling price RM330k
*******************************************
Contact for more info and viewing
www.h*****
www.h*****
For more info & viewing session, kindly contact:
Chris Khaw 0***** / 0*****
REN 38383
Kemudahan bersama
Taman komuniti
Trek joging
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Tropicana Aman

Tropicana Aman
Lihat butiran projekSoalan Lazim
Seunit di Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang dijual pada harga RM 330,000.
Tidak.
Persiaran Tropicana Aman, Bandar Tropicana Aman, Telok Panglima Garang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,417 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2030.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Tropicana Aman