Ujong Pasir
Ujong Pasir, Melaka
RM 1,150,000
4
BT
3
BM
4,250
kps (tanah)
RM 270.59
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Single Storey Freehold Semi D With Solar Panels In Ujong Pasir Melaka
Melaka Subsale.
Ujong Pasir, 75050 Melaka
Single Storey Semi D
Freehold
Land Size: 50’ x 85’ (4,250 sqft)
Facing North
4 Bedrooms | 3 Bathrooms
Partially Furnished
Built-in Solar Panel System
* RM 1,150,000
* RM 1,150,000
* RM 1,150,000
*** For further detail/viewing please call:
Vinc Pheng [ REN 37850 ]
Contact No: 0*****
Disclaimer: To protect owner or tenant's privacy, the photos above just for reference, it might not be the actual pictures. Appreciate your understanding and viewing. Thanks.
Ujong Pasir, 75050 Melaka
Single Storey Semi D
Freehold
Land Size: 50’ x 85’ (4,250 sqft)
Facing North
4 Bedrooms | 3 Bathrooms
Partially Furnished
Built-in Solar Panel System
* RM 1,150,000
* RM 1,150,000
* RM 1,150,000
*** For further detail/viewing please call:
Vinc Pheng [ REN 37850 ]
Contact No: 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ujong Pasir, Melaka dijual pada harga RM 1,150,000.
Tidak.
Ujong Pasir, Melaka.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,822 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ujong Pasir