Ukay Perdana
Jln UP 3/7, Ukay Perdana, Ulu Kelang, Selangor
RM 1,600,000
Boleh dirunding6
BT
5
BM
4,908
kps (tanah)
RM 326.00
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Semi D Ukay Perdana Ampang Facing Open
[FACING OPEN. GUARDED]
2.5 storey Semi-D, Ukay Perdana Ampang
========================
Asking price RM 1.6 Mil (Nett)
=========================
+ Leasehold Bumi (2100)
+ Land Area : 4,908 sqft (aprx)
+ Build up : 3,000 sqft (aprx)
+ 6 bedrooms + 1 store
+ 5 bathrooms
+ Facing : East
+ Fully Reno & Extended
+ 2 Living Hall
+ Dry & wet kitchen with cabinet
+ Built in Wardrobe
+ Gated Guarded
+ Security fees RM 150
Whatsapp
Ain
0*****
2.5 storey Semi-D, Ukay Perdana Ampang
========================
Asking price RM 1.6 Mil (Nett)
=========================
+ Leasehold Bumi (2100)
+ Land Area : 4,908 sqft (aprx)
+ Build up : 3,000 sqft (aprx)
+ 6 bedrooms + 1 store
+ 5 bathrooms
+ Facing : East
+ Fully Reno & Extended
+ 2 Living Hall
+ Dry & wet kitchen with cabinet
+ Built in Wardrobe
+ Gated Guarded
+ Security fees RM 150
Ain
0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ukay Perdana, Ulu Kelang dijual pada harga RM 1,600,000.
Tidak.
Jln UP 3/7, Ukay Perdana, Ulu Kelang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,709 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2006.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ukay Perdana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi