Urgent Sale Corner Jeriji (O1O2313O31 Abbie)
JALAN JERIJI, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor
RM 1,200,000
Boleh dirunding5+1
BT
4
BM
3,400
kps (tanah)
RM 352.94
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Price drop ,below market deal for modern corner O1O2313O31 abbie
Below Market price
Call Abbie O1O2313031 to view
WHY THIS :
Bank Value RM1.6M
Seller letting go BELOW MARKET (400k)
Rare Corner Lot garden :' 24fts land
KEY FEATURES:
3,400 sqft land 2,600 sqft built-up
5 rooms (incl. guest & maid room)
4 bathrooms
Bonus attic – office / study / game room
Basic unit – design your dream home
Prime location
safe, easy access to NKVE, shops & cafes
FAST DEAL ONLY – First come, first secure
Serious buyers don’t wait – this won’t last
Call / WhatsApp Abbie NOW: O1O-231 3O31
Call Abbie O1O2313031 to view
WHY THIS :
Bank Value RM1.6M
Seller letting go BELOW MARKET (400k)
Rare Corner Lot garden :' 24fts land
KEY FEATURES:
3,400 sqft land 2,600 sqft built-up
5 rooms (incl. guest & maid room)
4 bathrooms
Bonus attic – office / study / game room
Basic unit – design your dream home
Prime location
safe, easy access to NKVE, shops & cafes
FAST DEAL ONLY – First come, first secure
Serious buyers don’t wait – this won’t last
Call / WhatsApp Abbie NOW: O1O-231 3O31
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Jelutong, Shah Alam dijual pada harga RM 1,200,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
JALAN JERIJI, Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,032 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Jelutong