USJ 19

Usj 19, Subang Jaya, Selangor

RM 890,000

Lihat ke Tawaran

BT

4+1

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,650

kps (tanah)

auto-size-o

RM 539.39

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada 1996
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501121555

Tentang hartanah ini

Double Storey Intermediate USJ 19 Subang Jaya Nearby LRT

FOR SALE (WTS) / UNTUK DIJUAL

Walking Distance to LRT Wawasan
Extra Rooms

Double Storey intermediate house
USJ 19, Subang Jaya

PROPERTY DETAILS:
- Freehold Open
- Build up : 2000 Sqft (est)
- Land size : 22×75 ( 1650 Sqft)
- 4+1 Bedroom / 3 Bathroom
- Partial Furnished : Build in cabinets and 5 unit aircond.
- Renovation and extended kitchen and level 1 room with approval.
- very well maintained Unit in move in condition.
- Facing North
- Guarded from 7 pm - 7 am

AMENITIES & ACCESSIBILITY:
- easy access to KESAS, ELITE, LDP & Federal Highway
- 3min walk to LRT
- 5min walk to USJ 19 City Mall
- easy access to Subang Parade, Empire, Pyramid & Da Men Mall & Main Place
- within 3min to USJ 20 SK school

===================
Asking Price: RM 890K
====================

Aziz Abdullah
REN 82281
0*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Usj 19, Subang Jaya dijual pada harga RM 890,000.
Tidak.
Usj 19, Subang Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,732 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 1996.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi