Usj 20
Usj 20, Subang Jaya, Selangor
RM 975,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
2,000
kps (tanah)
RM 487.50
PSF (tanah)
280 m (3 mins) from Wawasan

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Renovated Double Storey House Available in USJ20
Situated in the desirable USJ 20 area of Subang Jaya, this well-known location offers excellent convenience, safety, and connectivity. This intermediate property is ideally positioned and bordered by lush greenery.
Nearby Amenities:
1. Shopping: Main Place Mall, USJ Taipan, The Summit, Sunway Pyramid
2. Schools: Fairview International, Sri Kuala Lumpur, SMK USJ 13/12
3. Medical: QHC Medical Centre, Sunway Medical Centre
4. Public Transport: Just minutes away from USJ 21 LRT Station
5. Quick access to major highways: LDP, KESAS, ELITE, NPE & Federal Highway
* Land size - 1,650 SQ ft (22 x 75)
* Build up - 2,000 SQ ft
* Renovated unit
* 4R, 3BR
3. Medical: QHC Medical Centre, Sunway Medical Centre
* Land size - 1,650 SQ ft (22 x 75)
* Build up - 2,000 SQ ft
* Renovated unit
* 4R, 3BR
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Usj 20, Subang Jaya dijual pada harga RM 975,000.
Tidak.
Usj 20, Subang Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,088 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Usj 20
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi