Warehouse @ Kawasan Perusahaan Banting, Selangor
Banting, Selangor
RM 15,000,000
4
BM
39,442
kps (lantai)
RM 380.31
PSF (lantai)
Tentang hartanah ini
For Sale: Warehouse in Kawasan Perusahaan Banting, Selangor
For Sale: Warehouse in Kawasan Perusahaan Banting, Selangor
Land size: 41,118 sqft
Build up: 39,442 sqft
Previously operated as a Pos Laju warehouse.
Rental Price: RM 60,000/month
Selling Price: RM 15,000,000
For property listings by Malaysia Real Estate Agent / Property Negotiator Peggy Lim, visit www.h*****
For inquiries or to arrange a viewing, please contact:
Peggy Lim
Call +6***** or visit www.h***** for further details.
OWNERS ARE WELCOME TO LIST.
Land size: 41,118 sqft
Build up: 39,442 sqft
Previously operated as a Pos Laju warehouse.
Rental Price: RM 60,000/month
Selling Price: RM 15,000,000
For inquiries or to arrange a viewing, please contact:
Peggy Lim
Call +6***** or visit www.h***** for further details.
OWNERS ARE WELCOME TO LIST.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Banting, Selangor dijual pada harga RM 15,000,000.
Tidak.
Banting, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 64,451 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Banting
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Gudang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi