Windsor Suites @ Pavilion Damansara Heights

Jalan Damanlela, Damansara Heights, Kuala Lumpur

RM 1,177,000

BT

1

BT

BM

1

BM

kps

775

kps

auto-size-o

RM 1,519

PSF

MRT

360 m (4 mins) from Pusat Bandar Damansara

calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501179887
ruler-o
775 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Windsor Suites Pavilion Damansara - 775sqft - 1 Bedroom Unit

Windsor Suites Pavilion Damansara offers a prime living experience. This property is available for sale at RM1.177 million. The unit spans 775sqft and features a spacious 1 bedroom layout. It comes partially furnished, including a kitchen cabinet for your convenience. Enjoy the luxury of 5-star condominium facilities that enhance your lifestyle. For inquiries, contact www.w***** Fitri MF, Division Head at Polygon Properties, can be reached at 0***** (REN55084). Don't forget to follow Rumah Sewa Cyberjaya on Telegram at www.h*****

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

Windsor Suites @ Pavilion Damansara Heights

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Damansara Heights, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 1,177,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Damanlela, Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,935 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi