Bandar Baru Bangi
Bandar Baru Bangi, Selangor
RM 1,152,000
4+1
BT
4
BM
1,920
kps (tanah)
RM 600.00
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
New Project 2 Storey Superlink Bangi Golf View, Bangi
2 Storey Superlink Bangi Golf View Bangi
* Golf course view
* 10units left (Intermediate only)
PRICE : RM1,152,000
.
.
DETAILS :
* Leasehold open Individu title
* Gated guarded (RM300/month)
* LA : 24x80 (1,920sf)
* BU : 2,691sf
* 4bilik + 1office/study room | 4tandas
* Target completion Q3 2026
—
INCLUDE w
- FREE Solar System (7.32Kwp – Save up to 793kWh / RM400 Monthly)
- FREE 5 Units Aircond & Installation
* Intermediate: Living (2HP), Master (1.5HP), Bedrooms (1HP)
AZMI
0*****
REN28053
IQI REALTY SB
* Golf course view
* 10units left (Intermediate only)
PRICE : RM1,152,000
.
.
DETAILS :
* Leasehold open Individu title
* Gated guarded (RM300/month)
* LA : 24x80 (1,920sf)
* BU : 2,691sf
* 4bilik + 1office/study room | 4tandas
* Target completion Q3 2026
—
INCLUDE w
- FREE 5 Units Aircond & Installation
AZMI
0*****
REN28053
IQI REALTY SB
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah