Bandar Dato Onn
Jalan Perjiranan 14/x, Johor Bahru, Johor
RM 960,000
3
BT
3
BM
1,540
kps (tanah)
RM 623.38
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Brand New Corner 2 Storey Terrace House at Bandar Dato Onn for Sale
Brand New Corner 2 Storey Terrace House at Jalan Perjiranan 14/x, Bandar Dato Onn for Sale !!
== Property Details ==
- Type : 2 Storey Terrace House
- 3 Bedrooms, 3 Bathrooms
- Land Area: 18 x 65 + 22ft Extra Land
- Built Up : 1,540 sqft
- Corner Lot
- Brand New Unit
- Freehold/ Non Bumi Lot
- Direction: North
- Gated & Guarded
- Selling @ RM 960,000
- No Co- Broke
- Grace : 017.7794.119
== Property Details ==
- Type : 2 Storey Terrace House
- 3 Bedrooms, 3 Bathrooms
- Land Area: 18 x 65 + 22ft Extra Land
- Built Up : 1,540 sqft
- Corner Lot
- Brand New Unit
- Freehold/ Non Bumi Lot
- Direction: North
- Gated & Guarded
- Selling @ RM 960,000
- No Co- Broke
- Grace : 017.7794.119
Kemudahan
Balkoni
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Johor Bahru, Johor dijual pada harga RM 960,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Perjiranan 14/x, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,025 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Johor Bahru
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi