Bandar Puteri Puchong Ground Floor Shoplot

bandar Puteri Puchong, Puchong, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 12,500 /bulan

BM

0

BM

kps

1,900

calendar-time-o
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501281476
ruler-o
1,900 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 6.58 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Bandar Puteri Puchong Ground Floor Shoplot

- LF0518
- Rental RM12,500/m
- 1,900 sqft
- Bare Unit
- Ground Floor

============================================================
- 1 month advance
- 2 month security deposit
- utility deposit
- Tenancy agreement fees

For viewing appointment
Please call or Whatsapp Law O 1*****
Soon Sheng Law
E TREND REALTY SDN BHD.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bandar Puteri Puchong, Puchong ialah RM 12,500 /bulan.
Tidak.
bandar Puteri Puchong, Puchong, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi