Bukit Bintang

Jalan Alor , Jln Alor , Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 24,000 /bulan

Lihat ke Tawaran

BM

2

BM

kps

1,500

kps

620 m (7 mins) from Imbi

620 m (7 mins) from Bukit Bintang

calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501317206
ruler-o
1,500 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 16.00 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Jalan Alor, Bukit Bintang, Ground Floor Shop for Rent

Jalan Alor, Bukit Bintang

Ground floor shop
1500sf
Walking distance to MRT

6012..3590393
6012..3590393
6012..3590393

Call Kenneth Low 0***** or 0***** for viewing
Or Whatsapp me 0***** for further information
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bukit Bintang, KL City Centre ialah RM 24,000 /bulan.
Tidak.
Jalan Alor , Jln Alor , Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi