Denai Alam
Denai Alam, Shah Alam, Selangor
RM 1,150,000
Boleh dirunding5
BT
5
BM
3,120
kps (tanah)
RM 369
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Storey End Lot Verdania Denai Alam
2 STOREY CORNER LOT FOR SALE AT DENAI ALAM
TYPE : VERDANIA
ASKING PRICE: RM1.15Mil (Nego)
Property Details :
Title : Freehold
Buildup : 3,100sqft (29ftx80ft)
Land area : 3,120sqft (39ftx80ft)
- 5 Bedrooms & 5 Bathrooms
- Spacious Master Bedroom on Top Floor
- Wet & Dry Kitchen
- Partly Furnished
- Fully Air-conditioned, Lighting & Fan
- Fully Extended at Back
- Double Car Parking
- 24 Hours Security & Gated Community
- Additional Parking Lot
- Open Facing
Aqil Kamal
REN 46690
MN Associates Sdn Bhd
TYPE : VERDANIA
ASKING PRICE: RM1.15Mil (Nego)
Property Details :
Title : Freehold
Buildup : 3,100sqft (29ftx80ft)
Land area : 3,120sqft (39ftx80ft)
- 5 Bedrooms & 5 Bathrooms
- Spacious Master Bedroom on Top Floor
- Wet & Dry Kitchen
- Partly Furnished
- Fully Air-conditioned, Lighting & Fan
- Fully Extended at Back
- Double Car Parking
- 24 Hours Security & Gated Community
- Additional Parking Lot
- Open Facing
Aqil Kamal
REN 46690
MN Associates Sdn Bhd
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Denai Alam, Shah Alam dijual pada harga RM 1,150,000.
Tidak.
Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,822 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Denai Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres Untuk Dijual
Sekolah Terdekat