Detached Factory Warehouse rent at Kawasan Perusahaan Sungai Lokan
Butterworth, Penang
RM 219,000 /bulan
0
BM
109,571
kps (lantai)
Sedia untuk Dimasuki Kilang

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
LOCATED AT SUNGAI LOKAN
- Land Area土地面积 : 132,658 Sqft方尺 / 3.04 Acre英亩
- Production Area生产面积 : 94,031 SQFT 方尺
- Office Area办公室面积 : 15,540 SQFT方呎
- Total Build Up Area总会建筑面积 : 109,571 SQFT 方尺
- Power Supply 供电量 : 2000 AMP 安倍(upgradable)
- Ceiling Heights 天花板高度 : 30 FT (9米)
- Floor Loading土地承重量 : 2 TONNE / M2
- With CCC 厂房合格证书
RENT RM 219,000 Negotiable
只租 马币 21.9万
DIFFERENT UNIT AND LOCATION AVAILABLE!!!
不同单位和地点可供参观!!!
INDUSTRIAL LOT, LAND SPECIALIST AGENT!!!
专业於 工业, 地皮 地产中介!!!
REAL ESTATE NEGOTIATOR ( BUY / SELL / RENT )
PLEASE CONTACT:BRIAN TEH 0*****
房地产业中介 ( 购买 / 出售 / 出租 )
我们将会提供您最专业的服务,以让您拥有您所理想的家园
BRIAN TEH 0*****
- Land Area土地面积 : 132,658 Sqft方尺 / 3.04 Acre英亩
- Production Area生产面积 : 94,031 SQFT 方尺
- Office Area办公室面积 : 15,540 SQFT方呎
- Total Build Up Area总会建筑面积 : 109,571 SQFT 方尺
- Power Supply 供电量 : 2000 AMP 安倍(upgradable)
- Ceiling Heights 天花板高度 : 30 FT (9米)
- Floor Loading土地承重量 : 2 TONNE / M2
- With CCC 厂房合格证书
RENT RM 219,000 Negotiable
只租 马币 21.9万
DIFFERENT UNIT AND LOCATION AVAILABLE!!!
不同单位和地点可供参观!!!
INDUSTRIAL LOT, LAND SPECIALIST AGENT!!!
专业於 工业, 地皮 地产中介!!!
REAL ESTATE NEGOTIATOR ( BUY / SELL / RENT )
PLEASE CONTACT:BRIAN TEH 0*****
房地产业中介 ( 购买 / 出售 / 出租 )
我们将会提供您最专业的服务,以让您拥有您所理想的家园
BRIAN TEH 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Butterworth, Penang ialah RM 219,000 /bulan.
Tidak.
Butterworth, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Butterworth
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Disewa
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi