Eco Botanic

Jalan Eko Botani, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 8,000 /bulan

BM

0

BM

kps

5,300

calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501148571
ruler-o
5,300 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.51 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Eco Botanic 2, CornerLot, Facing Main Road, 5300sqft

#Eco_Botanic_第二期全新店面出租
#面向大路角头单位CornerLot
#Eco_Boulevard2_出租

#ForRent #出租

Jalan Eko Botani ,Taman Eko Botani,79100 Eco Botanic, Iskandar Puteri
(Eco Botanic 2,Eco Boulevard 2)

3 Storey Shop Lot
38ft x 75ft Approx
5300sqft
Corner Lot
Facing Main Road

Rental
First Floor RM 8000
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor ialah RM 8,000 /bulan.
Tidak.
Jalan Eko Botani, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi