For Rent : Sri Petaling @ Bandar Baru Sri Petaling Ground Floor Shoplot with Lift

Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling, Kuala Lumpur

RM 15,000 /bulan

kps

1,920

kps

1.2 km (14 mins) from Sri Petaling

Butiran hartanah

home-open-o
Kedai untuk disewa
calendar-time-o
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 43025515
ruler-o
1,920 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 7.81 PSF (lantai)
asterisk-o
Status lot bumi tidak dinyatakan

Tentang hartanah ini

For Rent: Bandar Baru Sri Petaling Ground Floor Shoplot with Lift

* About this Ground Floor Shoplot with Lift Bandar Baru Sri Petaling Details *

* For Rent : RM15,000
* Built up : 1,920 sq ft
* Busy business area

* Amenities *
* Near by : LRT Sri Petaling
* Near by : Pinnacle Sri Petaling Mall

* Accessibilities *
* MEX , KESAS , SUKE Highways

* Kindly Contact Mike Na 0***** for viewing Appointment
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling ialah RM 15,000 /bulan.
Tidak.
Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.