Ground Floor Shoplot at Jalan Bawal Perai For Rent

Perai, Penang

RM 2,300 /bulan

BM

2

BM

kps

1,360

calendar-time-o
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501241099
ruler-o
1,360 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.69 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Ground Floor Shoplot Perai Jln Bawal For Rent-Good Condition-Original

Ground Floor Shoplot @Jalan Bawal For Rent

- Good visibility
- Build-Up: 1,360 sq ft
- Land area: 1,500 sq ft
- Original unit
- 2 bathrooms
- Rental : RM2,300/month

-----------------------------------------------------------------------------------------------

For more information or to schedule a viewing appointment, please contact/WhatsApp Shirley Teh - OI 7*****
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Perai, Penang ialah RM 2,300 /bulan.
Tidak.
Perai, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.