Ground Floor, Sri Petaling

Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling, Kuala Lumpur

RM 17,000 /bulan

BM

1

BM

kps

2,280

kps

870 m (10 mins) from Sungai Besi

Butiran hartanah

home-open-o
Kedai untuk disewa
renovated-o
Unit kosong
calendar-time-o
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500859852
ruler-o
2,280 kps luas pelan lantai (24 ft x 95 ft)
auto-size-o
RM 7.46 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Ground Floor, Same Row as Eco Shop, Crowded Street, Ready Now

Bandar Baru Sri Petaling Ground Floor Shop for RENT @ RM17K ONLY

- Built Up 2280 Sqft
- Land Area 24 x 95
- Dual Frontage, High Visibility
- Busy area 24/7 | High foot & vehicle traffic
- Near MRT, bus stop, residential & commercial area
- Suitable for F&B, retail, showroom, convenience store

Please call Jeffrey Hoon O16-2136O49 for appointment viewing and details
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling ialah RM 17,000 /bulan.
Tidak.
Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi