Iskandar Halal Park Pasir Gudang Masai

Jalan IHP 1/8, Masai, Johor

RM 5,153 /bulan

kps (lantai)

3,435

kps (lantai)

Butiran hartanah

home-open-o
Kilang untuk disewa
calendar-time-o
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 42004694
ruler-o
3,435 kps luas pelan lantai
asterisk-o
2,560 kps luas tanah
auto-size-o
RM 1.50 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Iskandar Halal Park Pasir Gudang Masai Terrace Factory

Iskandar Halal Park Pasir Gudang Masai
Terrace factory
Freehold International lot
Built up area: 3435sqft
Land size: 32x80
Gated and Guarded
Rental Price: RM 5,153

Contact Zeon Lim 0***** for viewing
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

Soalan Lazim
Sewa bulanan di Masai, Johor ialah RM 5,153 /bulan.
Tidak.
Jalan IHP 1/8, Masai, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.