Kulai
Bandar Kulai, Kulai, Johor
RM 89,460 /bulan
2
BM
27,109
kps (lantai)
Sedia untuk Dimasuki Kilang

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Kulai Detached Factory with Gated & Guarded for rent and sale
Kulai @ 81000 Kulai Johor
Detached Factory for rent and sale
Land Area 土地面积: 1.10 acres
Gross Floor Area 建筑面积: 27,109 sqft
Medium Industrial 中型工业
Power Supply 600 amp
Freehold 永久地契
Gated & Guarded 24 小时保安围篱
PHOTOS FOR ILLUSTRATION PURPOSE ONLY, PLEASE PM FOR MORE DETAILS
Asking Rental 租金 RM 89,459.70 (RM 3.30 psf)
Selling Price 卖价 RM 17,078,670
For more information and viewing please call or Whatsapp
Nico Ho 0*****
The Pillars Group
The Roof Realty
Detached Factory for rent and sale
Land Area 土地面积: 1.10 acres
Gross Floor Area 建筑面积: 27,109 sqft
Medium Industrial 中型工业
Power Supply 600 amp
Freehold 永久地契
Gated & Guarded 24 小时保安围篱
Asking Rental 租金 RM 89,459.70 (RM 3.30 psf)
Selling Price 卖价 RM 17,078,670
For more information and viewing please call or Whatsapp
Nico Ho 0*****
The Pillars Group
The Roof Realty
Kemudahan
Akses 24 jam
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bandar Kulai, Kulai ialah RM 89,460 /bulan.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Bandar Kulai, Kulai, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Kulai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Disewa
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi