Nilai Facing Main Road Shop Lot For Rent Hot Area

Mantin Pajam NilaiGalena Taman Mutiara Galla Seremban 2 Garden City Homes Saujana S2 Height Bandar Ainsdale Kepayang Vista ara Impian Aman Labu Galena Nilai Garden avenue New Project Rasah Temiang Templer Chemara Duta Acacia City Homes Uptown Suriama, Nilai, Negeri Sembilan

RM 5,500 /bulan

Lihat ke Tawaran

BM

2

BM

kps

900

calendar-time-o
Disenaraikan pada 6 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501049683
ruler-o
900 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 6.11 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Shop Lot For Rent on Ground Floor at Nilai Youth City Facing Main Road

Available for rent is a ground floor shop lot located in the highly sought-after Nilai Youth City. This property is situated at a corner position right on the main road, ensuring maximum visibility. The shop lot offers a generous space of 900 sqft and is surrounded by four towers within the condo complex. The rental price for this prime location is RM5500. Don't miss out on this opportunity to establish your business in a thriving area! For inquiries, contact Nicson at 0***** .
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Nilai, Negeri Sembilan ialah RM 5,500 /bulan.
Tidak.
Mantin Pajam NilaiGalena Taman Mutiara Galla Seremban 2 Garden City Homes Saujana S2 Height Bandar Ainsdale Kepayang Vista ara Impian Aman Labu Galena Nilai Garden avenue New Project Rasah Temiang Templer Chemara Duta Acacia City Homes Uptown Suriama, Nilai, Negeri Sembilan.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi