Pandan Pertama @ Taman Cempaka Ampang

Ampang, Selangor

RM 330,000

kps

1,017

kps

auto-size-o

RM 324

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501323531
asterisk-o
1,017 kps luas tanah
auto-size-o
RM 324.48 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

For Sale Pandan Pertama Ampang

For Sale
Pandan Pertama @ Taman Cempaka, Ampang
=============================
ASKING PRICE: Rm330,000 Nego
============================

HIGHLIGHT UNIT:
- Leasehold | baki 75++tahun
- Saiz: 1017 sqft
- 3 Bilik Tidur | 2 Bilik Air
- Level 1– Low floor, easy access
- Renovated. big kitchen & balcony
- Open Parking
- Yuran Penyelenggaraan: RM100

KEMUDAHAN & FASILITI
• Surau dekat, Nampak dari dapur
• 1km to Sekolah Kebangsaan Taman Nirwana
• 3.0km to Lotus Ampang
• Banyak Parkir Disekitar

AKSES MUDAH:
• 1.5km to Mydin Mart Taman Cahaya
• 3km to LRT Pandan Indah
• 6.0km to TRX

EZRY ROY
REN67821

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ampang, Selangor dijual pada harga RM 330,000.
Tidak.
Ampang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,400 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi