Penang Technology Park Bertam Factory Warehouse Light Industrial Rent

Bandar Putra Bertam, Kepala Batas, Penang

RM 308,900 /bulan

kps (lantai)

110,330

kps (lantai)

Butiran hartanah

home-open-o
Kilang untuk disewa
calendar-time-o
Disenaraikan pada 29 Mac 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 42858712
ruler-o
110,330 kps luas pelan lantai
asterisk-o
176,190 kps luas tanah
auto-size-o
RM 2.80 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Location:
• Kepala Batas, Bertam, Penang.

Factory Details:
• Detach Factory
• Built Up: 110,330 SQFT
• Office: 1,935 SQFT + 4,415 SQFT
• Warehouse: 28,635 SQFT
• Production: 75,345 SQFT
• Land Area: 176,190 SQFT
• Car Park: 98
• Lorry Park: 5

INTERESTED PLEASE CALL/SMS/WHATSAPP
CONTACT NOW:
ANDERS ONG 0*****

Whatsapp: www.w*****

FB: www.h*****

Telegram: www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bandar Putra Bertam, Kepala Batas ialah RM 308,900 /bulan.
Tidak.
Bandar Putra Bertam, Kepala Batas, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi