Presint 8

Presint 8, Putrajaya

RM 17,000 /bulan

BM

2

BM

kps

3,507

calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501321152
ruler-o
3,507 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 4.85 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Ayer@8, Presint 8, Putrajaya

For Rent

Ayer@8, Presint 8, Putrajaya

Asking Rental: RM17,000 nego

• Professional corporate environment
• Move-in ready condition
• Spacious and functional layout
• Ideal for corporate office / HQ setup
• Prime location in Putrajaya

Size: 3,507 sqft
Fully fitted office
Beautiful view overlooking Putrajaya Lake
24/7 security provided
6 Management Rooms
1 Boardroom
1 Discussion Room

For viewing appointment:

Maznee
REN 62552
0*****
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Presint 8, Putrajaya ialah RM 17,000 /bulan.
Tidak.
Presint 8, Putrajaya.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.