Pusat Perdagangan Maisons Rawang

Pusat Perdagangan Maisons Rawang, Rawang, Selangor

RM 4,000 /bulan

Boleh dirunding

BM

2

BM

kps

1,211

calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501332715
ruler-o
1,211 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 3.30 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

For Rent: Ground Floor Unit at Pusat Perdagangan Maisons

Ground Floor Unit @ Pusat Perdagangan Maisons

Available for RENT right now!!

- Ground Floor Unit
- Land Area: 1542 sqft
- Built Up: 1,211 sqft
- Occupancy: Vacant

Asking RENT Price: RM 4000.00 negotiable!!!

For further details or to schedule a viewing,
Please feel free to contact us:

Chris Tye
0l7 2O9 9733
S - C402
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Rawang, Selangor ialah RM 4,000 /bulan.
Tidak.
Pusat Perdagangan Maisons Rawang, Rawang, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi